Wysoka wygrana PDF Drukuj Email

niedziela, 21 października 2012 21:48

DSCF9009

W VI kolejce MKS Pogoń Aventa Siedlce wygrała z  AZS AWF Warszawa 69:7.
 Bardzo szybko siedleccy rugbiści objęli prowadzenie którego nie oddali już do końca spotkania. Przemyślana gra kombinacyjna przynosiła efekt. Podania krzyżowe i szybkie rajdy ataku to była recepta na AZS.
 Trener Matwiejczuk pochwalił drużynę  za spokój i opanowanie jak również za dobra organizację gry w obronie. W trakcje meczu byliśmy świadkami dobrej i bardzo dobrej gry  formacji młyna, gdzie po dobrym wznowieniu z 5 metra, potrafiliśmy wykorzystać siłę młyna i  zdobywaliśmy przyłożenia.  W trakcje meczu byliśmy świadkami męskiej gry gdzie zawodnicy siedleccy nie dali się wciągnąć w "ręczną" dyskusję z przyjezdnymi. Rugbiści napiętnowani przez sędziów w poprzednich spotkaniach nie wdawali się w niepotrzebną dyskusję z sędzią i potrafili bardzo szybko ustawić się w obronie.
 W całym spotkaniu MKS Pogoń Aventa Siedlce była lepszym zespołem. Fakt że aż dziewięciu zawodników zdobywało punkty świadczy że mamy zespół,  który powoli staje się monolitem i powalczy w Pucharze Polski.

 

Więcej…
 
Rozgrywki drużyn MKS Pogoni Siedlce PDF Drukuj Email

Wyniki  meczy w tenisie stołowym

MKS POGOŃ SIEDLCE ? KU AZS SGH WARSZAWA 10:0

KS ATS III WARSZAWA - MKS POGOŃ II SIEDLCE 3:7

MKS POGOŃ III SIEDLCE ? KS ATS V WARSZAWA 8:0

 
Juniorzy gromią ! PDF Drukuj Email

piątek, 19 października 2012 21:25

Wysokie zwycięstwo rugbistów Pogoni

DSCF4128

 AZS AWF Warszawa - Pogoń Siedlce   0 : 77  ( 0 : 31 )

Od bardzo wysokiego zwycięstwa rozpoczeli eliminacje do przyszłorocznych finałów mistrzostw Polski juniorzy siedleckiej Pogoni.

Przewaga i dominacj nad zespołem gospodarzy była widoczna w każdym elemencie gry.

Więcej…
 
Zwycięstwo Żaków na Turnieu Dzieci i Młodzieży Lublin 14.10.2012 PDF Drukuj Email

DSCF4124

 

 W niedzielę 14.10.2012, w Lublinie odbył się Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży zorganizowany przez Lubelski Okręgowy Związek Rugby we współpracy z KS Budowlani Lublin. Zawody zgromadziły na starcie 20 zespołów z 7 klubów, 250 uczestników! Rozegrano 35 meczów, które odbyły się w bardzo sportowej atmosferze (nie pokazano żadnej czerwonej karki). Uczestnicy otrzymali od organizatorów poczęstunek z regionalnym lubelskim wyrobem ? cebularzem, pamiątkowe kalendarzyki oraz dyplomy, a zwycięzcy puchary.

Więcej…
 
RC Arka Gdynia - MKS Pogoń Aventa Siedlce 38:5 PDF Drukuj Email

niedziela, 14 października 2012 10:56

13 październik nie był najszczęśliwszym dniem dla siedleckich rugbistów. Dotychczasowi liderzy nie dali rady dobrze zorganizowanej RC Arce Gdynia. Rugbiści popełniali dużo błędów w przegrupowaniach, a szybka Arka potrafiła to wykorzystać. Złe decyzje podejmowane w kluczowych momentach gry przesądziły o dalszym przebiegu spotkania.

Trener Jerzy Matwiejczuk twierdzi że czas płynie na korzyść drużyny. Ekipa jest po gruntownej przebudowie i potrzebuje czasu na zgranie się.

 
<< pierwsza < poprzednia 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 następna > ostatnia >>

Strona 114 z 122

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama