MKS Pogoń Awenta - Skra Warszawa 21-7 PDF Drukuj Email

poniedziałek, 03 października 2011 17:45

DSCF3597MKS Pogoń Awenta - Skra Warszawa 21-7. Mecz wygraliśmy dzięki dobrej komunikacji pomiędzy zawodnikami jak i konsekwentnej grze.

 
MKS "Pogoń" Siedlce I miejsce PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 19 września 2011 22:40

1218773_trackMiędzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Kozienice 17-18.09.2011r
 

Pierwszy raz w historii klubu, I miejsce na 39 sklasyfikowanych klubów, zajął  klub MKS ?Pogoń? w Siedlcach
Oto medaliści MMM w Kozienicach:
I miejsce- Marcin Talacha 100m (11,73)
I miejsce- Natalia Chacińska  skok w dal (5,65 m)
I miejsce- Sztafeta Męska 4*100m w składzie (46,32):
Mariusz Paluch, Kamil Kwiatkowski, Grzegorz Leszczuk, Marcin Talacha

Więcej…
 
17 i 18 IX w Wyszogrodzie odbył się I WTK KK i MM PDF Drukuj Email
niedziela, 18 września 2011 18:11
Wyniki rozegranego w dniu 18 września 2011 roku w Wyszogrodzie I Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego Kadetek i Kadetów
kadetki (42 zawodniczki):
1. KOGUT Beata - MKS POGOŃ Siedlce (awans) 
33-40 LIPIŃSKA Ewa - MKS POGOŃ Siedlce
kadeci (50 zawodników)
17-20.KOBYLIŃSKI Dawid - MKS POGOŃ Siedlce
PACZÓSKI Maciej - MKS POGOŃ Siedlce
KAŁABUN Sebastian - MKS POGOŃ Siedlce
Wyniki rozegranego w dniu 17 września 2011 roku w Wyszogrodzie I Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego Młodziczek i Młodzików
młodzicy (61 zawodników)
2. KOBYLIŃSKI Dawid - MKS POGOŃ Siedlce
25-32 DUDZIŃSKI Paweł - MKS POGOŃ Siedlce
49-61 PAZDYGA Szymon - MKS POGOŃ Siedlce
 
Rugby II kolejka PDF Drukuj Email

sobota, 17 września 2011 19:40

367955_rugby_1

W dniu 17 września rugbiści siedleckiej Pogoni rozegrali drugi mecz w sezonie, niestety nie zdołali powtorzyć wyczynu sprzed dwóch tygodnii. Przegrali na wyjeździe z Ogniwo Sopot 29 - 10 (punktował D. Lorentowicz ).

Zapraszamy na mecz w dniu 25. 09. 2011r na boczne boisko ROSRRiT na godzinę 1300.

 
Wyniki rozegranego w dniu 10 i 11 września 2011 roku w Nadarzynie I Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego PDF Drukuj Email
niedziela, 11 września 2011 19:45

Mazowiecki wekend stanął  pod znakiem Pogoni  Siedlce. Perfekcyjnie spisali się "pogoniści" pod wodzą Sylwestra Dąbrowskiego i Jakuba Sagana.

Juniorki siedleckie ograły 42 zawodniczki zajmujuąc: 1. BORKOWSKA Sylwia - MKS POGOŃ Siedlce 2. KOGUT Beata - MKS POGOŃ Siedlce. Juniorzy nie oddali pola i zajeli miejsca   ( na 74 zawodników) : 1. FOLWARSKI Jakub - MKS POGOŃ Siedlce, 9-12 TOMASZUK Tomasz - MKS POGOŃ Siedlce, 17-20. KUROWSKI Kamil - MKS POGON Siedlce, 49-64 KOBYLIŃSKI Dawid - MKS POGOŃ Siedlce.

W drugim dniu rozgrywek kropki nad " i" postawili seniorzy plasując się na "pudle": 1. FRANC Wiktor - MKS POGOŃ Siedlce i 3. FOLWARSKI Jakub - MKS POGOŃ Siedlce, 9 -12  WIERZCHOWSKI Michał - MKS POGON Siedlce, 21-24. TOMASZUK Tomasz - MKS POGOŃ Siedlce.

 
<< pierwsza < poprzednia 111 112 113 114 115 116 117 następna > ostatnia >>

Strona 115 z 117

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama