Nabór do sekcji piłki nożnej kobiet PDF Drukuj Email
czwartek, 19 maja 2011 21:37
Miejski Klub Sportowy "Pogoń" Siedlce prowadzi nabór do sekcji piłki nożnej dziewcząt. Wszystkie chętne dziewczyny we wszystkich kategoriach wiekowych proszone są o zgłaszanie się w ramach prowadzonych zajęć w następujące dni: wtorek, środa i czwartek każdego tygodnia w godzinach treningu /16.00 - 17.30/ na boisku "ORLIK" przy Szkole Podstawowej Nr 7 w Siedlcach, ul. Starowiejska. Kontakt telefoniczny: 669-387-230 lub bezpośrednio do klubu przy ulicy Prusa 6 /OSiR/. Po ukończeniu 15 lat istnieje możliwość udziału w rozgrywkach II Ligi Kobiet, gdzie zespół nasz występuje drugi sezon, z zacxhowaniem możliwości utrzymania się w rozgrywkach w nowym sezonie 2011/2012.
ZAPRASZAMY.
 

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama