Puchar Wójta Gminy Zbuczyn dla MKS Pogoń Siedlce ! PDF Drukuj Email
niedziela, 22 maja 2011 08:55

W dniu 21.05.2011 r. w ramach promocji Miasta Siedlce oraz popularyzacji piłki nożnej kobiet - w Zbuczynie odbył się Otwarty Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt, w którym wzięły udział zespoły: UKS w Zbuczynie I i II, UKS Borki Wyki, UKS Borki Kosy. W ostatnim czasie z przyczyn niezależnych nie wystąpił zespół Hutnika Huta Czechy oraz zespół włoski.

Mimo upalnej soboty zespoły wytrzymały i rozegrały turniej "każdy z każdym" Po za zasięgiem był zespół MKS "Pogoń" Siedlce, wygrywając kolejno z UKS  Borki Wyrki 9:0 (5:0) po bramkach: Białkowska i Goś po 2,Lewczuk 3, Sobolak i Pazio po 1. UKS Zbuczyn II 8:1 (4:0) po bramkach: Sobolakl 3, Białkowska,Skibniewska,Szpura i Pazio po 1, z UKS Zbuczyn I 13:0 (6:0)( bramki zdobyły: Pazio 3, Goś,Lewczuk i Sobolak po 2, Białkowska,Skibniewska,Szpura,Lawecka po 1. oraz z UKS Borki Kosy 10:0 (6:0) po bramkach: Biuałkowska i Ławecka po 3, Skibniewska 2, Szpura i Lewczuk po 1.

 

Cały zespół poważnie potraktował turniej, w okresie przerwy w rundzie. Bardzo dobrze zaprezentowały się nowe zawodniczki Pazio Justyna, Bazyl Kinga /najmłodsza zawodniczka turnieju/ oraz Czajka Patrycja.

Końcowa tabela turnieju:

1.MKS Pogoń Siedlce         4    12   40 - 1

2.UKS Zbuczyn I                4      6   12 - 16

3.UKS Borki Kosy              4      6     7 - 13

4.UKS Zbuczyn II               4      6     6 - 12

5.UKS Borki Wyrki             4      0     1 - 26

 

Trzy pierwsze zespoły otrzymały puchary Wójta Zbuczyn, dwa następne piłki. Imprezę zakończył ogólny poczęstunek z grila.

Serdeczne podziękowania dla Pana Wójta Zbuczyn, organizatorów, sponsorów, sędziego oraz księdza Marka, dzięki którym turniej ten się mógł odbyć.

trener - Michał Strzałkowski

 

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama