Kolejny puchar dla MKS Pogoń Siedlce ! PDF Drukuj Email
piątek, 10 czerwca 2011 11:53
W dniu 05.06.2011 roku w Sulejówku drużyna MKS Pogoń Siedlce, wzięła udział w Turnieju Piłki Nożnej Kobiet "Sulejówek CUP". W turnieju wzięły udział dziewczęta III Ligi MKS Piast Piastów, nasz zespól oraz zespół gospodarzy MLKS Victoria Sulejówek. Tym razem na zawody nie dotarły zespoły - AP Orliki Jeruzal oraz MKS Ciechanów który awansował do II Ligi Kobiet. Nasze piłkarki udały sie w najsilniejszym składzie: M.Matejczuk, O.Kuryłek /bramkarki/, S.Ławecka, S.Skibniewska, S.Lewczuk, a.Goś, M.Stanisławowska, K.Rosa, W.Szpura, D.Nadolska, K.Przesmycka, P.Czajka, M.Mędza,K.Bazyl, O.Białkowska, K.Dróżdż, K.Bogusz, J.Łostowska. Kierewnikiem zespołu była - Paulina Lewczuk.
Mimo, że nie dojechały wspomniane zespoły, turniej stał na niezłym poziomie. Padły następujące wyniki:
MKS Pogoń Siedlce - MKS Piast Piastów 10:2 (5:0) bramki: Skibniewska,Goś, Szpura, Białkowska-po 2, Łostowska i Mędza - po 1.
MKS Piast Piastów - MLKS Victoria Sulejówek 15:3 (4:0) bramki: Karcz i Cabaj po 6,
MKS Pogoń Siedlce - MLKS Victoria Sulejówek 2:14 (1:4) bramki: Białkowska - 5, Łostowska - 3, Skibniewska - 2, Lewczuk, Goś, Szpura, Dróżdż po 1.
Zwycięzcą została drużyna siedlecka otrzymując okazały puchar, nartomiast najlepszą bramkarką została uznana - Martyna Matejczuk, królem strzelców turnieju - Olga Białkowska, a najlepszą zawodniczką w polu - Cabaj Iwona z MKS Piasta Piastów. Pnadto zawodniczki otrzymały prezenty podpisane przez Reprezentację Polski przebywającą na zgrupowaniu w Sulejówku.
Na prośbę organiozatorów MKS Pogoń Siedlce rozegrał pokazowy mecz na pełno wymiarowym boisku Victorii Sulejówek z drużyną MKS Piast Piastów wzmocnioną najlepszymi zawodniczkami gospodarzy. W tym meczu lepsze były siedlczanki które zwyciężyły 3:0. Bramki zdobyły: Dróżdż, Białkowska oraz Goś.
Anna Goś otrzymała nagrodę za najlepszą akcję meczu. Grająca na pozycji obrońcy po odebraniu piłki we własnym polu karnym, przebiegając z piłką na całej długości boiska, mijając środkową strefę, obrońców i w sytuacji "sam na sam" z bramkarzem zdobyła przepiękną bramkę na 3:0.
Serdeczne podziękowania dla sponsora, dzięki któremu nasz zespół mógł wziąść udział w tym turnieju.
trener piłki nożnej kobiet.
 

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama