Piłkarki najlepsze w Pilawie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kamil Sulej   
poniedziałek, 18 lutego 2013 09:27


W dniu 16 lutego br. piłkarki MKS Pogoń Siedlce wygrały III Halowy Turniej Piłki Nożnej Kobiet o Puchar Burmistrza Pilawy. W turnieju wystąpiło osiem zespołów.W eliminacjach nasze piłkarki trafiły do Grupy A z następującymi drużynami: Orlęta Mochowo (juniorki), MOSIR Pilawa (gospodarz turnieju) i Wiga Garwolin. Mecze rozgrywano 2x7 minut. W pierwszym spotkaniu turnieju siedlczanki pokonały 3:0 (Białkowska x2 i Skibniewska) Orlęta. W drugim meczu bez problemu wygrały z Wilgą 4:0 (Skibniewska, Goś, Białkowska i Plebańska). W ostatnim grupowym spotkaniu gospodynie ograły Pogoń 3:0.

 

W półfinale MKS Pogoń Siedlce zmierzyła się z KS Michałowo i odniosła zasłużone zwycięstwo 4:1 (Białkowska x3 i Goś). W finale podopieczne Michała Strzałkowskiego w regulaminowym czasie zremisowały 2:2 z pilawiankami, ale zwyciężyły w rzutach karnych 3:2 i otrzymały Puchar Burmistrza Pilawy.

MKS Pogoń wystąpiła w składzie: Olga Kuryłek, Anna Goś, Olga Białkowska, Sylwia Ławecka, Sylwia Skibniewska, Monika Plebańska, Anna Kowalczyk, Sandra Pachnik, Monika Odziemczyk

 

W dniu 23 lutego 2013 r. o godz. 11:00 w Siedlcach, rozegrany zostanie sparing z AP Orliki Jeruzal (III Liga mazowiecka), podczas którego będą testowane nowe zawodniczki z AZS Siedlce i AZS Biała Podlaska.

Poprawiony: wtorek, 19 lutego 2013 19:45
 

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama