Piłkarki szykują się do wiosny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kamil Sulej   
czwartek, 14 marca 2013 09:26


Przygotowująca się do rundy wiosennej MKS Pogoń Siedlce wygrała 6:0 w meczu sparingowym z Orlikami Jeruzal.


Po dwie bramki dla siedlczanek zdobyły Anna Goś i Anna Kowalczyk, natomiast po jednej dołożyły Magdalena Grzyb i Monika Plebańska. W barwach Pogoni wystąpiły nowe zawodniczki: Kowalczyk (Węgrów), Grzyb (w przeszłości m.in. Delfinek Łuków), Plebańska (AZS AWF Biała Podlaska), Dominika Salej (AZS AWF Biała Podlaska), Katarzyna Policińska (juniorka) oraz Sandra Pachnik. W okresie przygotowawczym Pogoń rozegra jeszcze spotkania z Wilgą Garwolin, Victorią Brześć.

Pogonistki zainaugurują rundę wiosenną meczem wyjazdowym z liderem tabeli - Widokiem Lublin (06 kwietnia w Lublinie). Najbliższe spotkanie w Siedlcach podopieczne Michała Strzałkowskiego rozegrają z Piastovią Piastów 13 kwietnia o godz. 11.00. Siedlecka drużyna nawiązała kontakt roboczy z Akademią Piłkarską Jeruzal, w celu wymiany zawodniczek. Jednocześnie informujemy, że od września 2013 roku w Jeruzalu powstanie Szkoła Sportowa o profilu piłkarstwa kobiecego. 

09.03.13, 14:00 - Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT) 
Sparing: Pogoń Siedlce - Orliki Jeruzal 6:0 (1:0)
Bramki:
Anna Goś x2, Anna Kowalczyk x2, Magdalena Grzyb, Monika Plebańska
Pogoń: Olga Kuryłek ? Monika Plebańska, Sandra Pachnik, Anna Kowalczyk, Monika Odziemczyk, Daria Karolak, Agnieszka Mućka, Sylwia Ławecka, Sylwia Skibniewska, Olga Białkowska, Anna Goś. Grały także: Dominika Salej, Magdalena Grzyb, Karolina Sobolak, Katarzyna Policińska


źr. własne / SportSiedlce.pl; foto: Maciej Szatajnert (SportSiedlce.pl)

 

 

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama