IV Memoriału im. Mirosława Wojtani

6 kwietnia 2011 roku odbył się IV memoriał im. Mirosława Wojtani

Do turnieju zgłoszonych zostało 27 drużyn w trzech kategoriach wiekowych ? razem 339 dzieci i młodzieży. Drużyny reprezentowały Wielkopolskę, Małopolskę, okręg centralno wschodni (Lublin, Siedlce, Sochaczew, Łódź) i miasto Olsztyn.
Klasyfikacja w poszczególnych kategoriach:
Mini żak U11 ? I miejsce SP5 Ozorków, II Pogoń Siedlce, III SP5 Poznań, IV Budowlani Łódź, V Koziołki Jerzykowo, VI Gorce Raba Niżna, VII Pogoń Siedlce II, VII Budowlani Lublin, IX Czarni w Bytomiu, X WMPD Olsztyn
Żak U13 ? I miejsce Budowlani Łódź, II Posnania Poznań, III Orkan Sochaczew, IV Pogoń Siedlce, V Sparta Jarocin, VI Gorce Raba Niżna, VII Czarni w Bytomiu, VIII Budowlani Lublin, IX WMPD Olsztyn
Młodzik U15 ? I miejsce Orkan Sochaczew, II Budowlani Łódź, III Gorce Raba Niżna, IV Sparta Jarocin, V Posnania Poznań, VI Czarni w Bytomiu, VII Budowlani Lublin

Pogoń jako jedyna drużyna wystawiła w kategorii Mini Żak dwa zespoły. Jest to wyniki dużego zainteresowania tą dyscypliną w ostatnim czasie. Trenerzy: Wędziuk Piotr, Muszyński Grzegorz, Purzycki Emil zapraszają wszystkich chętnych na treningi.

 

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama