Minimalna przegrana piłkarek. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Michał Strzałkowski
sobota, 08 października 2011 13:58

W dniu 08 października 2011 roku o godz.12.00 na boisku przy ulicy Jana Pawła II w Siedlcach, piłkarki MKS Pogoń Siedlce po słabej pierwszej połowie przegrały mecz o mistrzostwo II Ligi w Piłce Nożnej Kobiet grupy mazowieckiej 2:3 ( 0:2 ) z zespołem MKS Ciechanów.

Drużyna gospodyń wystąpiła w osłabionym składzie w obronie bez - Anny Goś i Katarzyny Rosy które leczą kontuzje. Pierwsza połowa rozpoczęła się nie po naszej myśli, straciliśmy pierwszą bramkę w 19 minucie gry a bramkę zdobyła reprezentantka Polski U-17 - Joanna Wróblewska a w 29 minucie wynik podwyższyła - Karolina Skupińska. Ponownie nie wykorzystaliśmy wielu dogodnych sytuacji do zdobycia bramki i pierwsza połowa zakończyła się naszą przegraną 2:0. Po przerwie w 55 minucie nastąpiła zmiana w zespole, za Karolinę Sobolak odczuwająca jeszcze dolegliwości zdrowotne po zabiegu żylnym nastąpiła zmiana i weszła najmłodsza zawodniczka zespołu - Dominika Pawluk. Od tego momentu gra się nieco ożywiła, czego skutkiem było wyrównanie w meczu 2:2 po bramkach nie zawodnej kapitan Olgi Białkowskiej o raz pierwszej bramce w lidze - Magdaleny Mędzy. Kiedy wydawało się, że siedlczanki uzyskają dobry wynik, nie zawodna tego dnia - Joanna Wróblewska zdobywa w 74 minucie gry zwycięską bramkę dla Ciechanowa. Mimo ataków pogonistek, wynik nie uległ zmianie.

Skład zespołu: Matejczuk Martyna - Ławecka Sylwia,Nasiłowska Monika,Nadolska Dorota,Szpura Weronika-Skibniewska,Sobolak Karolina(55 min-Pawluk Dominika)Michalak Agnieszka-Białkowska Olga,Lewczuk Sylwia. W rezerwie pozostały: Kuryłek Olga,Przesmycka Klaudia,Goś Weronika II,Dadacz Agnieszka,Kolo Wioletta.