Mecz jednego aktora PDF Drukuj Email
Wpisany przez Michał Strzałkowski   
poniedziałek, 24 października 2011 17:53

W dniu 23.10.2011 r.o godz.14.00 piłkarki MKS Pogoń Siedlce przegrały po dobrym spotkaniu z Koroną Łaszczów 3:6 (2:2). Mecz rozpoczął się dobrze dla siedlczanek, w 13  minucie bramkę zdobyła - Sylwia Lewczuk. Gra była wyrównana i zacięta. W 16 minucie gospodynie zdobywają wyrównującą bramkę za sprawą - Justyny Wronki lidera strzelców II Ligi grupy mazowieckiej, która w 23 minucie strzela na 2:1 dla Korony.

Pogoń grająca ambitnie w 28 minucie doprowadza do remisu po kapitalnym strzale z przewrotki przez kapitana - Olgę Białkowską. Pierwsza połowa kończy się remisem. Po przerwie zaczyna się festiwal strzelecki jednego aktora - Justyny Wronki która strzela dwie bramki w 48 i 79 minucie i gospodynie prowadzą 4:2. W tym okresie czasu kolejne akce i strzały Anny Goś, miedzy innymi rzut wolny z 40 metrów pod poprzeczkę kapitalnie broni bramkarka gospodarzy. Siedlczanki uzyskują przewagę gdzie po najładniejeszej akcji meczu po dośrodkowaniu przez Sylwię Skibniewską, w pełnym biegu z woleja bramkę zdobywa - Sylwia Lewczuk. Wynik 4:3 utrzymuje sie do 75 minuty, i ponownie do głosu dochodzi - Justyna Wrońska w 75 i 81 minucie ustalając końcowy wynik na 6:3. Liczni zebrani kibice serdecznymi brawami podziekowali siedlczankom za ambitną walkę do końca spotkania. Był to najlepszy mecz w tym sezonie MKS Pogoń Siedlce w Łoszczowie. Skład Pogoni:Matejczuk-Nasiłowska,Ławecka,Nadolska,Goś-Sobolak,Białkowska,Michalak,Skibniewska-Szpura(Radzikowska),Lewczuk. W rezerwie pozostały-Kuryłek,Mędza,Kolo. Nastepne spotkanie piłkarki MKS Pogoń Siedlce rozegrają w dniu 05.11.2011 r. o godz.12.00 przy ulicy Jana Pawła II w Siedlcach z KU AZS UW Warszawa.
 

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama