Pogonistki zaczynają sezon PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kamil Sulej   
środa, 21 sierpnia 2013 15:50


W sobotę 24 sierpnia piłkarki Pogoni Siedlce zaczną kolejny sezon na boiskach II ligi.

Rywalem siedlczanek w meczu inauguracyjnym będzie TKKF Grójec. Spotkanie zaplanowano na 14:00 na boisku ARMS przy ul. Prusa. Będzie to piąty sezon siedleckich piłkarek na poziomie II ligi. Pogoń wystąpi bez zawodniczek z zewnątrz, zagrają za to zawodniczki młodego pokolenia: Katarzyna Policińska, Natalia Wierzbowska, Ada Adamska, Weronika Ługowska. Siedlecki zespół grał będzie w oparciu o doświadczone zawodniczki takie jak: Olga Białkowska, Anna Goś, Sylwia Ławecka, Sylwia Lewczuk, Agnieszka Mućka, Martyna Matejczuk i Olga Kuryłek. MKS Pogoń Siedlce wobec zbliżającej się reorganizacji rozgrywek piłkarstwa kobiecego będzie walczył o awans do I ligi Kobiet. 

W ramach przygotowań do rozgrywek piłkarki MKS Pogoń Siedlce rozegrały cztery spotkania sparingowe, w których bezbramkowo zremisowały z AP Jeruzal, przegrały z zespołem Królewskie Płock 0:4, uległy białoruskiej Victorii Brześć0:3 oraz pokonały litewski Vilniaus FM 1:0 po bramce Anny Goś.

 

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama