Osiągnięcia

Zespół zajął V miejsce w II lidze kobiet (2009/10), obecnie zajmuje 8 miejsce w II lidze kobiet po rundzie jesiennej (2010/2011), I miejsce w Międzynarodowym Turniej u Piłkarskim Kobiet w Małaszewiczach, II miejsce w X Ogólnopolskim Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Siedlcach, I miejsce w Halowym Turnieju Juniorek Siedlce Cap 2010. I w 2009r. oraz III miejsce w 2010r. w Siedleckiej Halowej Lidze Piłkarskiej, II miejsce w XII Mistrzostwach Ziemi Mazowieckiej w MiI1sku Mazowieckim, II miejsce w VIII Turnieju Piłkarskim Kobiet w Warszawie, II m w VI Otwartym Turnieju Kobiet - Jeruzal Cap-2010, II m w II Turnieju Piłkarskim Kobiet o Puchar MKS Pogoń w Siedlcach (2010), IV m w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorek w Tomaszowie Mazowieckim. VI m w Halowych Mistrzostwach Polski Seniorek w Łęcznej.

 

W celu zwiększenia dopływu młodych zawodników do sekcji klub nawiązał współpracę ze szkołami podstawowymi w Siedlcach i okolicach.

 

Obecnie zespół liczy 56 zawodniczek. z czego 28 to zawodniczki z rocznika 1993 i młodsze wynikający z naboru do sekcji w latach 2009 ? 2010, przy czym w 2010 roku utworzony został zespół juniorek.

 

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama