Pierwsza porażka w sezonie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kamil Sulej   
sobota, 05 marca 2016 18:43

Przez 13 kolejek Pogoniści utrzymali miano niepokonanych. Sposób na siedlczan znalazł BISTS Bielsko-Biała.

Podopieczni Sylwestra Dąbrowskiego przez całe spotkanie byli zmuszeni do gonienia wyniku. Po grach singlowych siedlczanie przegrywali 1:3. Sytuacja siedlczan nie poprawiła się po deblach. Przy stanie 4:5 do wyrównania mógł doprowadzić Jakub Folwarski, jednak 18-letni Jan Szymczyk zachował w końcówce 5-setowego pojedynku więcej zimnej krwi.

Po raz kolejny „na kole” mecz zakończył Bartosz Szarmach, co martwi przed dalszą częścią sezonu. Premierowa porażka siedlczan w rozgrywkach sprawiła, że nowym liderem grupy południowej I ligi został Pegaz Łańcut. W sobotę 12 marca o 16:00 siedlczanie w Trzebini zmierzą się z Opoką.

05.03.16, 16:00 – Siedlce (hala ARMS)
I liga: Pogoń Siedlce – BISTS Bielsko-Biała 4:6
Punkty dla Pogoni:
Tomasz Tomaszuk 2, Wiktor Franc 1, Jakub Folwarski/Tomaszuk

 

 

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama