Grabski w Pogoni PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kamil Sulej   
czwartek, 02 marca 2017 19:13


Awenta MKS Pogoń Siedlce sumiennie trenuje przed startem nowego sezonu. Na miesiąc przed rozpoczęciem zmagań w Ekstralidze odwiedziliśmy rugbistów.

Z uwagi na warunki pogodowe zimowe treningi Pogonistów ograniczyły się do zajęć pod dachem. Siedlczanie pod czujnym okiem trenerów pracowali nad siłą i motoryką. Nie zapomnieli jednak o treningach “typowego rugby”. – W tej chwili pogoda już pozwala na trenowanie na zewnątrz, a przy okazji determinuje nas terminarz. Przygotowujemy się już do grania, do rugby właściwego – powiedział trener Andrzej Kozak.

Podopieczni Kozaka rozegrają jeden sparing przed startem nowego sezonu. W niedzielę 12 marca Pogoń zagra u siebie z Budowlanymi Lublin. Początek meczu wstępnie został zaplanowany na 14:00.

GRABSKI W POGONI


Pogoń zakontraktowała jak na razie jednego zawodnika. Paweł Grabski to 29-letni filar, który w przeszłości święcił triumfy z Budowlanymi Łódź. Na swoim koncie ma także występy w reprezentacji Polski. – Rozmawiamy w tej chwili z 3-4 zawodnikami. Nie chcę wymieniać nazwisk, żeby nie zapeszać. Nie chciałbym zaszkodzić komuś albo sobie. Rozmawiamy z Polakami i zawodnikami z Ukrainy, którzy grali w przeszłości w Pogoni. Liczę na to, że Michał Wierzejski po powrocie do treningów będzie do naszej dyspozycji, także w lidze – przyznał opiekun MKS Pogoń.

Okienko transferowe w Ekstralidze będzie otwarte do 1 kwietnia. Pogoń planuje jednak wcześniej domknąć kadrę przed startem nowego sezonu, który przypada na weekend 25-26 marca. Pierwszym rywalem siedlczan będzie KS Budowlani Łódź.


KS

Poprawiony: czwartek, 02 marca 2017 19:17
 

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama