Janeczko i Rokicki w Pogoni PDF Drukuj Email

Wpisany przez Kamil Sulej   
sobota, 04 marca 2017 18:03


Transferowa ofensywa Pogoni. Działacze ekstraligowca z Siedlec zakontraktowali Rafała Janeczkę i Tomasza Rokickiego. Obaj mają na koncie wiele występów w reprezentacji Polski, więc powinni okazać się solidnymi wzmocnieniami przed nowym sezonem.

Janeczko to niespełna 30-letni (rocznik 1987) łącznik młyna. W przeszłości występował w Lechii Gdańsk i AZS AWFiS Warszawa. W Pucharze Polski Ekstraligi był trzecim najskuteczniejszym graczem rozgrywek. Jego dorobek to 45 punktów.

Rokicki to rówieśnik Janeczki. Reprezentant Polski w kategoriach młodzieżowych i seniorskich równie dobrze radzi sobie jako środkowy, jak i na skrzydle. Od 2004 do 2007 roku reprezentował WMPD Rugby Olsztyn, a następnie występował w Lechii.

Wcześniej Pogoń zakontraktowała Pawła Grabskiego. Okazja do podziwiania nowych nabytków nadarzy się już 12 marca. To właśnie wtedy siedlczanie rozegrają sparing z Budowlanymi Lublin.

 

KS

Poprawiony: sobota, 04 marca 2017 18:06
 

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama