Siedlczanie w kadrze na Holandię PDF Drukuj Email

Wpisany przez Kamil Sulej   
poniedziałek, 27 marca 2017 13:46


Daniel Gdula i Mateusz Lament otrzymali powołania na zbliżający się wielkimi krokami mecz reprezentacji Polski z Holandią.

Kolejne spotkanie w ramach Rugby Europe Trophy zostanie rozegrane 8 kwietnia w Łodzi. W poprzednim terminie reprezentacyjnym Polska wygrała 15:3 z Mołdawią. Z kolei Oranje okazali się lepsi od Szwajcarów, zwyciężając 38:25.

Blikkies Groenewald powołał na mecz z Holandią: Daniela Gdulę oraz Mateusza Lamenta (Awenta MKS Pogoń Siedlce). Wezwanie kadrowe otrzymali także siedlczanie: Kamil Bobryk (CS Vienne – Francja) i Michał Mirosz (Budowlani Łódź SA).

Kadra Polski na mecz z Holandią
Mateusz Bartoszek (SMRC Saint Medard), Kamil Bobryk (CS Vienne), Radosław Bysewski, Szymon Sirocki (obaj Arka Gdynia), Andrzej Charlat (USON-Nevers Rugby), Daniel Gdula, Mateusz Lament (obaj Awenta MKS Pogoń Siedlce), Sebastian Kacprzak, Marek Płonka (obaj Lechia Gdańsk), Piotr Karpiński I, Piotr Karpiński II, Michał Mirosz, Dawid Plichta, Krystian Pogorzelski, Patryk Reksulak (wszyscy Budowlani Łódź SA), Sebastian Kostałkowski (Skra Warszawa), Jonathan Michalak (USG Rugby Genlis), Mateusz Plichta, Wojciech Piotrowicz, Stanisław Powała-Niedźwiecki, Grzegorz Szczepański, Marcin Wilczuk, Piotr Zeszutek (wszyscy Ogniwo Sopot), Paweł Poniatowski (KS Budowlani Łódź), Bastien Siepielski (Montlucon Rugby-Dijon), Piotr Wiśniewski (Budowlani Lublin).


KS

 

 

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama