Inauguracja jesieni w Łodzi PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kamil Sulej   
piątek, 18 sierpnia 2017 11:08


Rugbiści siedleckiej Pogoni zaczną rundę jesienną w Łodzi. Na półmetku współliderują Ekstralidze i marzą o medalu z najcenniejszego kruszcu.

W rundzie wiosennej siedlczanie zgromadzili 29 punktów. Jedyną porażkę zanotowali w Łodzi, tyle że nie w rywalizacji z najbliższym rywalem (KS Budowlani Łódź), a z aktualnym mistrzem Polski - Budowlanymi SA Łódź. Latem kadra Pogoni została zasilona doświadczonym Piotrem Jurkowskim. Do dyspozycji trenera Andrzeja Kozaka powinien też być Wojciech Twarowski (były reprezentant Polski siódemek) oraz Andrzej Charlat (kadrowicz francuskiego pochodzenia być może zasili Pogoń na finał).

- Układ meczów mógłby wskazywać na to, że runda jesienna będzie dla nas łatwiejsza. Myślę jednak, że będzie trudniejsza z racji presji wyniku. Każdy chce wystąpić w finale i zawalczyć o złoto. Budowlani SA, Pogoń i Ogniwo są blisko siebie, a przecież w finale są tylko dwa miejsca. Na wyjeździe gramy z trzema - teoretycznie - najłatwiejszymi przeciwnikami. W każdym meczu musimy jednak zachować pełną koncentrację - powiedział Andrzej Kozak, trener Pogoni.

Mecz z KS Budowlani Łódź zostanie rozegrany w sobotę 19 sierpnia o 15:00.

 

 

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama