Pierwsze jesienne zwycięstwo PDF Drukuj Email

Wpisany przez Kamil Sulej   
poniedziałek, 21 sierpnia 2017 11:26


Rugbiści siedleckiej Pogoni zaczęli rundę jesienną od efektownego zwycięstwa 50:10 z KS Budowlani Łódź.

Pierwsza połowa nie była przesadnie udana dla siedlczan. Trudne warunki pogodowe utrudniały życie obu drużynom, ale lepiej w deszczu radzili sobie rugbiści łódzkiego beniaminka. Na domiar złego w 10 minucie kontuzji doznał Przemysław Rajewski. - Nie wiemy co z Przemkiem. Będziemy monitorować jego stan zdrowia. Mam nadzieję, że jego uraz nie okaże się poważny - przyznał trener Andrzej Kozak.

- Cały mecz był toczony w deszczu, co wpłynęło na niedokładności w naszych poczynaniach. W ciągu pierwszych 20 minutach więcej z gry mieli łodzianie. Nie mogliśmy złapać rytmu. Liczne błędy techniczne odbiły się na płynności. Do przerwy prowadziliśmy 19:3. W drugiej połowie z minuty na minutę uwidaczniała się przewaga Pogoni - motoryczna, fizyczna w młynie i tak dalej - podsumował opiekun Pogoni.

Siedem punktów za karne przyłożenie zdobył kapitan Pogoni, Adrian Chróściel. Od nowego sezonu wzrosła nagroda za próbę, która doszłaby do skutku, gdyby nie nieczyste zagranie rywala. Jako pierwszy na zmianie przepisów skorzystał popularny Adi.

W niedzielę 27 sierpnia o 16:00 Pogoń podejmie Arkę Gdynia.

KS Budowlani Łódź - Awenta MKS Pogoń Siedlce 10:50 (3:19)
Punkty dla Pogoni:
Daniel Gdula 10 (2 P), Rafał Janeczko 8 (4 pd), Adrian Chróściel 7 (KP), Adam Dudek 5 (P), Mateusz Lament 5 (P), Bartosz Nasiłowski 5 (P), Maciej Panasiuk 5 (P), Daniel Trybus 5 (P)
Pogoń: 1. Paweł Tokarski (50, 17. Tomasz Gołąb), 2. Adrian Chróściel (60, 16. Rafał Biernacki), 3. Paweł Grabski (65, 18. Dawid Rajewski), 4. Dawid Dybowski (70, 20. Wojciech Twarowski), 5. Marek Mirosz (60, 19. Kamil Łódzki), 6. Norbert Kargol, 7. Grzegorz Muszyński, 8. Maciej Panasiuk, 9. Rafał Janeczko, 10. Daniel Trybus (65, 23. Adam Dudek), 11. Tomasz Biernacki, 24. Tomasz Rokicki (70, 22. Mateusz Dąbrowski), 13. Daniel Gdula, 14. Mateusz Lament, 15. Przemysław Rajewski (10, 21. Bartosz Nasiłowski)


KS

 

 

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama