Falstart PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kamil Sulej   
wtorek, 05 września 2017 08:11


Tenisiści stołowi siedleckiej Pogoni zaczęli nowy sezon od porażki 2:8 Olimpią-Unią Grudziądz.

W młodości siła. Mogli powiedzieć grudziądzanie po pierwszych grach singlowych. Maciej Kubik (rocznik 2003) okazał się lepszy od ponownie rozgrywającego swój pierwszy mecz po powrocie w Pogoni, Kamila Kurowskiego, zaś Samuel Kulczycki (rocznik 2002) pokonał po pięciosetowym boju Wiktora Franca. W starciu liderów Bartosz Szarmach przegrał 0:3 z Szymonem Malickim. Honorowy punkt dla Pogoni uzyskał Damian Kreft, który potrzebował pięciu setów do pokonania Artura Greli.

Przed deblami Olimpia-Unia prowadziła 3:1. W obu deblach przyjezdni wykazali wyższość nad siedlczanami. Druga seria gier singlowych miała podobny przebieg jak pierwsza. W trzech pojedynkach triumfowali tenisiści stołowi Olimpii-Unii. O punkt postarał się jedynie Kurowski, który dosyć pewnie ograł Kamila Dziadka. Ostatecznie Pogoniści przegrali 2:8.

W sobotę 16 września o 16:00 siedlczanie zmierzą się w Działdowie z Dekorglassem II.

Pogoń Siedlce - Olimpia-Unia Grudziądz 2:8
Punkty:
Kreft, Kurowski - Kubik 2, Kulczycki 2, Malicki 2, Grela/Malicki, Kubik/Kulczycki

 

 

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama