Czas na Lechię. Hit Ekstraligi w Siedlcach! PDF Drukuj Email

Wpisany przez Kamil Sulej   
piątek, 15 września 2017 06:37


W sobotę rugbiści siedleckiej Pogoni zmierzą się na własnym boisku z Lechią Gdańsk.

Lechiści nie radzą sobie w bieżącym sezonie na miarę pięknej tradycji, jednak drużyny z Trójmiasta niezależnie od problemów zawsze są groźne. W rundzie wiosennej gdańszczanie radzili sobie przeciętnie, ale rundę rewanżową rozpoczęli od przekonującego zwycięstwa z gdyńskimi Buldogami. Lechia jako multimedalista mistrzostw Polski z pewnością nie odpuści walki o kolejny skalp w kolekcji. Szanse na dogonienie duetu liderów wydają się matematyczne, ale dopóki jajowata piłka w grze...

- Mecz z Lechią będzie miał swój ciężar gatunkowy - przyznał opiekun Pogoni, Andrzej Kozak. - Z racji Festiwalu EVRA na trybunach zasiądzie wielu rugbistów, co może doprowadzić do dodatkowej presji u moich zawodników. Celujemy jednak w zwycięstwo.

Mecz Pogoń - Lechia zostanie rozegrany 16 września. Początek o 16:00.

RELACJA WIDEO Z MECZU

Poprawiony: sobota, 16 września 2017 11:41
 

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama