Punkt w Działdowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kamil Sulej   
wtorek, 19 września 2017 14:34


Podopieczni Sylwestra Dąbrowskiego zremisowali 5:5 z rezerwami Dekorglassu Działdowo.

W rezerwach Dekorglassu wystąpili dwaj zawodnicy, którzy przerastają I ligę, a mianowicie Paweł Fertikowski oraz Xu Wenliang (znany z występów w Alfie Radzyń Podlaski). Obaj toczyli boje na pierwszym stole i oddali rywalom tylko dwa sety.

Na drugim stole barw Dekorglassu bronili nieopierzeni Maksymilian Miastowski (rocznik 2003) oraz Mateusz Rutkowski (rocznik 2004). Damian Kreft i Kamil Kurowski dali im lekcję tenisa stołowego, nie tracąc przy okazji ani jednego seta. Mecz zakończył się więc sprawiedliwym remisem 5:5.

W sobotę 30 września o 16:00 Pogoń podejmie Gorzovię Gorzów Wielkopolski. Nazajutrz siedlczanie zmierzą się na własnej hali z Energą Toruń.

Dekorglass II Działdowo - Pogoń Siedlce 5:5
Punkty:
Fertikowski 2, Wenliang 2, Fertikowski/Wenliang 1 - Kreft 2, Kurowski 2, Kreft/Kurowski 1

 

 

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama