Lekko nie będzie PDF Drukuj Email

Wpisany przez Kamil Sulej   
piątek, 22 września 2017 07:44

Najbliższym rywalem Awenty MKS Pogoń Siedlce (24 września o 14:00) będą Budowlani Lublin.

Za sterami drużyny z Koziego Grodu zasiada doskonale znany w Siedlcach, Stanisław Więciorek. Równie dobrze w Lublinie jest znany Andrzej Kozak... - Skupiamy się na kolejnych spotkaniach. Uważam, że z meczu na mecz będzie coraz lepiej. Będziemy rozkręcali się. Lepiej, żebyśmy zaczęli gorzej i w miarę czasu grali lepiej niż żebyśmy od razu prezentowali szczytową formę - powiedział kapitan Pogoni, Marek Mirosz.

W Lublinie być może szansę debiutu otrzyma Konstantin Guriłow, który dołączył do kadry Pogoni po meczu z Lechią. Nowy młynarz zwiększy pole manewru trenera Kozaka. Siedlczanie będą faworytem, ale swoją wyższość trzeba wykazać na boisku.

 

 

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama