"Jesteśmy świadomi swojej siły" PDF Drukuj Email

Wpisany przez Kamil Sulej   
czwartek, 28 września 2017 16:05


W meczu 12 kolejki siedleccy rugbiści zagrają w Sopocie z Ogniwem.

- Mecz z Ogniwem rozpocznie swoisty trójmecz pomiędzy ścisłą czołówką tabeli, który zadecyduje o tym kto zagra w finale. Nasze pojedynki w ostatnich latach układają się tak, że w Siedlcach wygrywamy my, a w Sopocie Ogniwo. W ostatnim meczu w Trójmieście byliśmy bardzo bliscy zwycięstwa, jednak straciliśmy je w ostatniej akcji meczu. Mamy świadomość, że czeka nas bardzo ciężkie zadanie, zwłaszcza wobec tego, że Sopocianie mają wyrównany skład z wieloma reprezentantami kraju. Jednak my jesteśmy świadomi swojej siły, wracają kontuzjowani zawodnicy, ponadto jedziemy nad morze dzień przed meczem, a więc będziemy wypoczęci. Spodziewać się zatem możemy wyrównanego boju. Oby na naszą korzyść - powiedział Adrian Chróściel.

Początek meczu w sobotę 30 września o 15:00.

Poprawiony: czwartek, 28 września 2017 16:06
 

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama