Porażka w Sopocie PDF Drukuj Email

Wpisany przez Kamil Sulej   
poniedziałek, 02 października 2017 13:13

Rugbiści siedleckiej Pogoni przegrali 10:25 z Ogniwem Sopot.

W pierwszej połowie Pogoniści zdobyli tylko trzy punkty. Ich autorem był rekonwalescent Rafał Janeczko, który celnie uderzył z rzutu karnego. Gospodarze byli bardziej skutecznie i schodzili na przerwę przy prowadzeniu 10:3. - To nie było tak, że Ogniwo grało wielki mecz. W prostych sytuacjach popełnialiśmy błędy, a gospodarze po prostu to wykorzystali - przyznał Andrzej Kozak, opiekun Pogoni.

Po przerwie sytuacja Ogniwa stała się jeszcze bardziej komfortowa, gdy na tablicy pojawił się rezultat 17:3. Pogoniści odpowiedzieli przyłożeniem Pawła Tokarskiego i podwyższeniem Daniela Gduli. Siedlczanie uzyskali przewagę i dążyli do wyrównania. Ogniwo przeczekało trudny moment i wykorzystało jedną z nielicznych wizyt na połowie gości. Po rzucie karnym gospodarze prowadzili 20:10. W końcówce meczu sopocianie zaliczyli przyłożenie na wagę punktu bonusowego.

W niedzielę 8 października o 15:00 Pogoń w zaległym meczu podejmie Arkę Gdynia.

Ekstraliga: Ogniwo Sopot - Awenta MKS Pogoń Siedlce 25:10 (10:3)
Punkty dla Pogoni:
Paweł Tokarski 5 (P), Rafał Janeczko 3 (P), Daniel Gdula 2 (pd)
Pogoń: Paweł Tokarski (70 Tomasz Gołąb), Adrian Chróściel, Paweł Grabski (62 Kostiantyn Guriłow), Marek Mirosz, Dawid Dybowski, Grzegorz Muszyński, Paweł Antoszczuk (66 Kamil Łódzki), Maciej Panasiuk, Rafał Janeczko (70 Dawid Lorentowicz), Daniel Trybus (52 Bartosz Nasiłowski), Piotr Jurkowski (72 Adam Dudek), Tomasz Rokicki, Przemysław Rajewski, Daniel Gdula, Tomasz Biernacki

Poprawiony: wtorek, 03 października 2017 11:44
 

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama