Słabo z Energą, dobrze z Gorzovią PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kamil Sulej   
poniedziałek, 02 października 2017 14:08


Tenisiści stołowi Pogoni mają za sobą pracowity weekend. Siedlczanie w ciągu niepełnej doby rozegrali dwa mecze na własnym parkiecie.

W pierwszym z nich przyszło im rywalizować z Energą Toruń. Pogoń nie była w stanie sprawić problemów liderowi I ligi. Torunianie pozwolili sobie na stratę punktów, a właściwie punktu, tylko w jednym meczu. O honor gospodarzy zadbał Kamil Kurowski.

Zdecydowanie lepiej poszło siedlczanom w konfrontacji z Gorzovią. Doświadczony Jacek Nowokuński robił co mógł, ale jego koledzy z drużyny nie byli w stanie nawiązać walki. Znakomicie spisała się pogonijna młodzież. Na drugim stole Kurowski i Damian Kreft w sumie zdobyli pięć punktów. W tej sytuacji premierowe zwycięstwo w sezonie 2017-18 było formalnością.

W sobotę 14 października o 17:00 Pogoń zagra z imienniczką w Lęborku.

Pogoń Siedlce - Energa Toruń 1:9
Punkty:
Kurowski - Kotowski 2, Kulpa 2, Matsumoto 2, Węderlich, Kotowski/Kulpa, Matsumoto, Węderlich

Pogoń Siedlce - Gorzovia Gorzów Wielkopolski 7:3
Punkty:
Kreft 2, Kurowski 2, Franc, Szarmach, Kreft/Kurowski - Nowokuński 2, Nowokuński/Żabski

Poprawiony: poniedziałek, 02 października 2017 14:28
 

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama