Porażka z imienniczką PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kamil Sulej   
wtorek, 17 października 2017 07:51

Tenisiści stołowi siedleckiej Pogoni przegrali 3:7 z imienniczką z Lęborka.

Obie Pogoni w przeszłości miały okazję rywalizować w barażach o prawy gry w SuperLidze na finiszu sezonu 2015-16. Tenisiści stołowi z Lęborka wykazali wtedy wyższość nad siedlczanami. Pobyt drużyny z województwa pomorskiej w najwyższej klasie rozgrywkowej potrwał jednak tylko rok.

W meczu 4 kolejki lęborczanie już na początku meczu objęli prowadzenie 2:0. Bartosz Szarmach i spółka nie poddawali się, ale gospodarze skutecznie bronili przewagi. Po deblach wszystko było możliwe, ponieważ Pogoń Lębork prowadziła 4:2. W drugiej serii gier singlowych była skuteczniejsza i ostatecznie wygrała 7:3.

W sobotę 21 października o 14:00 Pogoń Siedlce zagra na wyjeździe z ATS Rumia.

Pogoń Lębork - Pogoń Siedlce 7:3
Punkty:
A. Dosz 2, Prądziński 2, Sposób 2, A. Dosz/S. Dosz - Franc, Szarmach, Kreft/Kurowski

 

 

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama