Przed meczem z Holandią PDF Drukuj Email

Wpisany przez Kamil Sulej   
środa, 28 lutego 2018 12:04


Reprezentacja Polski przygotowuje się w Hanowerze do meczu z Holandią w ramach Rugby Europe Trophy. Powołani na zgrupowanie zostali: Kamil Bobryk, Adrian Chróściel, Marek Mirosz oraz Przemysław Rajewski.

Mecz z Oranje zostanie rozegrany 3 marca o 15:00 w Amsterdamie. Próba generalną przed reprezentacyjnym startem sezonu był towarzyski pojedynek ze Spartą Praga. Polacy wygrali 40:25, a swój udział w zwycięstwie mieli Chróściel, Daniel Gdula oraz Rajewski.

W dniach 24-25 lutego reprezentacja Polski siódemek rozegrała dziewięć meczów z Litwinami. Bilans? Cztery zwycięstwa, dwa remisy i trzy porażki. Daniel Trybus zaliczył dwa przyłożenia.

 

 

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama