Trenerzy

Sekcja LA w MKS Pogoń Siedlce jest bardzo liczną sekcją . Zrzesza zawodników w różnych kategoriach wiekowych począwszy od dzieci aż po seniorów. Sztab szkoleniowy stanowi trzech trenerów głównych oraz dwóch trenerów wspomagających.

 

Maciejewski

Janusz Maciejewski- ur.9 września 1957r. w Ornecie, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku (1985r.)trener klasy mistrzowskiej, wieloletni trener kadry Polskiej. Odkrywca i wieloletni trener Lidii Chojeckiej, wielokrotnej medalistki Mistrzostw Europy, Świata i Finalistka Olimpiady. Trener medalistów i medalistek Mistrzostw Polski (Aleksandry Dereń, Moniki Michaluk, Dariusza Krajewskiego, Moniki Wiśniowskiej, Beaty Pustoły, Łukasza Mianowicza. Obecnie nauczyciel w SP 11.


Markowski

 

Michał Markowski- ur. 23 lipca 1983r. w Gołdapi, absolwent Akademi Podlaskiej w Siedlcach (2005r) trener klasy II,. Obecnie czynny zawodnik biegów średnich i długich (głównie biegi uliczne). Wieloletni reprezentant klubów: Czarni Olecko, KU AZS AP Siedlce, WLKS Siedlce, Pogoń Siedlce. Wspomaga odkrywanie i szkolenie młodzieży z całego rejonu siedleckiego. Opiekun reprezentacji LA PG6, która odnosi znaczne sukcesy w województwie Mazowieckim min. III miejsce na IMSZ Pauliny Pawłowskiej).Od 6 lat współpracuje z trenerem Maciejewskim (wcześniej w WLKS Siedlce a obecnie w MKS Pogoń Siedlce).

 

Trenerzy wspomagający:

Marek Szaniawski - instruktor LA, nauczyciel w-f w PG w Huszlewie.

Monika Wiśniowska - instruktor LA, nauczyciel w PG nr 1 w Siedlcach

 

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama