Relacja z turnieju w Grójcu.
W dniu 03 maja 2011 roku w Grójcu odbył się II Turniej Piłki Nożnej Kobiet o Puchar Burmistrza Grójca, w który był silnie obsadzony z udziałem MKS ?Pogoń? Siedlce. W turnieju wzięły udział: MUKS PRAGA WARSZAWA /I Liga/, ZAMŁYNIE RADOM /I Liga/, GOSIR PIASECZNO /II Liga/, AZS UW WARSZAWA /II Liga/, MKS ?POGOŃ? SIEDLCE /II Liga/, TKKF GRÓJEC /III Liga/, MKS WARKA.
Wyniki spotkań z udziałem MKS ?Pogoń? Siedlce
TKKF Grójec  - MKS ?Pogoń? Siedlce  0:3 /Goś, Ławecka, Dróżdż/
GOSIR Piaseczno ? MKS? Pogoń? Siedlce  0:0
ZAMŁYNIE Radom ? MKS ?Pogoń? Siedlce   3:0
MUKS ?Praga? Warszawa ? MKS ?Pogoń? Siedlce  0:0
AZS UW Warszawa ? MKS ?Pogoń? Siedlce  0:1 /Goś/
MKS Warka ? MKS ?Pogoń? Siedlce  0:1 /Lewczuk/

Spotkania stały na wysokim poziomie, piłkarki siedleckie dostosowały się do tego poziomu. Mimo padającego deszczu w trakcie drugiej połowy imprezy, walka była zacięta. Zespół MKS ?Pogoni? pokrzyżował plany MUKS ?Praga? Warszawa, remisując 0:0, AZS UW Warszawa po zwycięstwie 1:0,po strzale Anny Goś z rzutu karnego, oraz GOSIR Piaseczno, gdzie padł wynik remisowy 0:0. Zdecydowane zwycięstwo nad Grójcem 3:0 i mimo dużej przewagi z Warką padł tylko wynik 1:0. Ten mecz decydował o trzecim miejscu w turnieju, zabrakło niestety trzech bramek. Mecz z Zamłyniem, to zdecydowana walka i przewaga techniczna drużyny z Radomia. Serdeczne podziękowania dla sponsora dzięki któremu mogliśmy wziąć udział w turnieju.

Tabela Końcowa Turnieju Kobiet
1. Zamłynie           Radom                   6     13     7 - 2
2. MUKS Praga     Warszawa             6     12     7 - 2
3. GOSIR                Piaseczno              6     11     7 - 2
4. MKS Pogoń      Siedlce                    6     11     5 - 3 
5. AZS UW             Warszawa             6       5     1 - 3
6. TKKF                  Grójec                     6       3     2 ? 8
7. MKS                  Warka                    6       1     2 ? 11Opr. Michał Strzałkowski - trener
 

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama